UKR
Вибрати розділ
Вишневе

Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні

Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні
Сульфоуголь, Сульфовугілля вироб-во 2020 р. антрацит фільтрант катіоніт хімія для котельні - фото 1
Оновлено: 29 червня 2022, 07:27 ID: 10614398
26 грн/кілограм
Вишневе, UA
на Флагма з 1 лютого 2007
Шевченко Валентин
руководитель

Опис

Сульфоугілля застосовується для водопідготовки - пом'якшення, зниження лужності і знесолення води, яка застосовується для підживлення котлів на енергетичних об'єктах (ТЕС, ГРЕС, промислово-опалювальні котельні), а також вихідної води для технологічних процесів різних галузей промисловості, в яких вимог НД або технологічних регламентами не встановлюється необхідність використання питної води.
Катіоніти є іонообмінні смоли, широко використовувані при водопідготовці. Це високомолекулярні нерозчинні речовини, що складаються з твердої основи (або матриці) у вигляді невеликих гранул. В процесі водопідготовки катионит використовується для видалення з технічної або питної води домішок (процес катионирования).

Антрацит-фільтрант підготовлений фільтруючий матеріал , призначений для первинного очищення води, в системах підготовки живильної води котлів тепло - і електризується компаній, парових електричних котлів, водогрійних електричних котлів, парових котлів низького тиску пара і водогрійних котлів з низькою температурою нагріву води. Застосовуються в напірних фільтрах доочищення стічних вод основних і допоміжних цехів металургійного виробництва.

Сіль таблетована - це пресована чиста кухонна сіль «Екстра» без домішок. Вона являє собою невеликі білі таблетки, які поставляються, як правило, великими упаковками для промислового застосування або невеликими пачками домашнього використання. Таблетована сіль застосовується в системах очищення води, а саме в регенерації іонообмінних смол, що беруть участь в пом'якшенні жорсткої води.

Реагенти для відмивання теплообмінного обладнання, для запобіганню накипуутворення
Реагенти ЛВХ для очищення котлообладнання, теплообмінників, систем опалення від відкладень і видалення процесів накипоутворення, корозії і біообростання, для стабілізації водооборотних циклів, біоцидної обробки і відмивки трубопроводів, систем опалення, водооборотних систем і теплообмінного обладнання.
Можливий індивідуальний підбір реагентів.

Найсвіжіша інформація знаходиться у власника оголошення.
,  Вишневе, UA
на Флагма з 1 лютого 2007

Схожі оголошення

Антрацит фильтрант, гидроантрацит фильтрант, антрацит фільтр
Ціна
21 грн/кг
Антрацит фільтрант гідроантрацит фільтрант антрацитова крихта завдяки пористій структурі і дрібному розміру зерен антрацитна крихта істотно знижує вміст масел, нафтопродуктів і органічних домішок. Застосовується металургійними підприємствами в циклах оборотного водопостачання, для підготовки...
+56 оголошень
29 чер
Катионит сульфоуголь антрацит фильтрант реагенты для очистки
Оптова ціна
18 - 59 грн /кг
Водоподготовка, водоочистка, реагенты для отмывки систем отопления Химводоочистка – водоподготовка, реагенты ЛВХ для очистки существующих отложений и подавления процессов накипеобразования, коррозии и биообростания. Для стабилизации водооборотных циклов, биоцидной обработки и отмывки...
+56 оголошень
29 чер
2
Сульфоуголь, катионит, антрацит фильтран химия для котельной
Ціна
25 грн/кг  
опт 24 - 23 грн /кг
Хімія для котельні, химия для котельной ТОВ «Альхім » пропонує до поставки засоби для обслуговування котелен в необхідному Вам об`ємі і просить включити в список можливих постачальників. Сульфовугілля, сульфоуголь Сульфоугілля застосовується для водопідготовки - пом'якшення, зниження...
+56 оголошень
29 чер
Показати ще
Вишневе, UA
Працює на Флагма з 1 лютого 2007
Шевченко Валентин
руководитель
Дивіться також оголошення в категорії {категорії}
Контактна інформація
Шевченко Валентин
руководитель
За телефонами
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності користувача.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.