UKR
← Розрахунок відстаней
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут
Дніпро → Запоріжжя
Відстань
84 км
Час в дорозі
1 год 34 хв
Вантажі
463
Попутні вантажі
Машини
5357
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Калькулятор вартості вантажоперевезень
Застосунок допомагає користувачам швидко і точно розрахувати вартість вантажоперевезення. Надає інформацію про витрати, детальний маршрут і час у дорозі.
Завантажуй застосунок
Завантажуй застосунок

Відстань ДніпроЗапоріжжя на машині

Щоб розрахувати відстань від Дніпра до Запоріжжя з об'їздами, відзначте точки маршруту в таблиці
Відстань від Дніпра
Маршрут Швидкий, короткий, економ  
Відстань від Дніпра Довжина ділянки
Відстань 84 км   Час в дорозі 1 год 34 хв
Швидкий, короткий, економ маршрут Відстань від А Довжина ділянки
Дніпро, Дніпропетровська область, UA
час
час
.
Дніпропетровськ (в'їзд)×
8.6 км 00:18
8.6 км 00:18
.
Н-08 × Дніпропетровськ×
20 км 00:26
11 км 00:08
. Н-08
Н-08 × Т-04-17×
33 км 00:35
13 км 00:09
Н-08 Запорізька область
37 км 00:27
.
Запоріжжя (в'їзд кільце)×
69 км 01:01
Запоріжжя
84 км 01:34
15 км 00:33
Об'їзд зазначених міст і країн 

Об'їзд - прокладеться маршрут між Дніпром і Запоріжжям з урахуванням об'їздів, щоб видалити маршрут з об'їздом клікніть на це посилання відстань від Дніпра до Запоріжжя або кнопку Розрахувати відстань.

Маршрути і відстані від Дніпра до Запоріжжя

Розраховані відстані ДніпроЗапоріжжя на машині, швидкий, короткий, економ маршрут 84 км і визначено час у дорозі для вантажівки і легкової машини. Флагма одночасно розраховує відстані між містами для всіх маршрутів, в таблиці відстані від Дніпра до інших міст України.

В таблиці і на карті траса ДніпроЗапоріжжя показана лініями, кожен тип дороги має свій малюнок, чим яскравіше і товще малюнок дороги з Дніпра в Запоріжжя, тим вище клас дороги. Можна роздрукувати карту ДніпроЗапоріжжя і таблицю маршруту у форматі A4.

Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку рекомендується вказувати витрату палива на 100 км при русі за містом, згідно з документацією на машину.

Часто розраховують

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.