UKR
← Розрахунок відстаней
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут
Чорноморськ → Овідіополь
Відстань
23 км
Час в дорозі
31 хв
Вантажі
324
Попутні вантажі
Машини
3326
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Калькулятор вартості вантажоперевезень
Застосунок допомагає користувачам швидко і точно розрахувати вартість вантажоперевезення. Надає інформацію про витрати, детальний маршрут і час у дорозі.
Завантажуй застосунок
Завантажуй застосунок

Відстань ЧорноморськОвідіополь на машині

Щоб розрахувати відстань від Чорноморська до Овідіополя з об'їздами, відзначте точки маршруту в таблиці
Відстань від Чорноморська
Маршрут Швидкий, економ   Короткий  
Відстань від Чорноморська Довжина ділянки
Відстань 23 км   Час в дорозі 31 хв
Швидкий, економ маршрут Відстань від А Довжина ділянки
Чорноморськ, Одеська область, UA
час
час
.
Черноморск (въезд)×
1.1 км 00:02
1.1 км 00:02
.
Т-16-41 × Черноморск×
1.8 км 00:03
0.6 км 00:01
. Т-16-41
Н-04 × Великодолинське×
3.6 км 00:05
1.9 км 00:02
.
Т-16-04 × Іллічівськ×
7.7 км 00:09
4.1 км 00:04
Т-16-04
Овідіополь
23 км 00:31
16 км 00:22
Об'їзд зазначених міст і країн 

Об'їзд - прокладеться маршрут між Чорноморськом і Овідіополем з урахуванням об'їздів, щоб видалити маршрут з об'їздом клікніть на це посилання відстань від Чорноморська до Овідіополя або кнопку Розрахувати відстань.

Маршрути і відстані від Чорноморська до Овідіополя

Розраховані відстані ЧорноморськОвідіополь на машині, швидкий, економ маршрут 23 км, короткий маршрут 23 км і визначено час у дорозі для вантажівки і легкової машини. Флагма одночасно розраховує відстані між містами для всіх маршрутів.

В таблиці і на карті траса ЧорноморськОвідіополь показана лініями, кожен тип дороги має свій малюнок, чим яскравіше і товще малюнок дороги з Чорноморська в Овідіополь, тим вище клас дороги. Можна роздрукувати карту ЧорноморськОвідіополь і таблицю маршруту у форматі A4.

Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку рекомендується вказувати витрату палива на 100 км при русі за містом, згідно з документацією на машину.

Часто розраховують

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.