UKR
← Розрахунок відстаней
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут
Івано-Франківськ → Монастириська
Відстань
51 км
Час в дорозі
1 год 6 хв
Вантажі
284
Попутні вантажі
Машини
3037
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Калькулятор вартості вантажоперевезень
Застосунок допомагає користувачам швидко і точно розрахувати вартість вантажоперевезення. Надає інформацію про витрати, детальний маршрут і час у дорозі.
Завантажуй застосунок
Завантажуй застосунок

Відстань Івано-ФранківськМонастириська на машині

Щоб розрахувати відстань від Івано-Франківська до Монастириськ з об'їздами, відзначте точки маршруту в таблиці
Відстань від Івано-Франківська
Маршрут Швидкий, короткий, економ  
Відстань від Івано-Франківська Довжина ділянки
Відстань 51 км   Час в дорозі 1 год 6 хв
Швидкий, короткий, економ маршрут Відстань від А Довжина ділянки
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, UA
час
час
.
Івано-Франківськ (вул. Січових Стрільців × вул. Івана Франка)×
0.8 км 00:02
0.8 км 00:02
. Н-18
Івано-Франківськ (в'їзд)×
5 км 00:10
4.3 км 00:09
.
Тисмениця×
11 км 00:21
5.6 км 00:10
.
Р-20 × Н-18×
18 км 00:32
6.9 км 00:12
Н-18 Тернопільська область
33 км 00:34
Монастириська
51 км 01:06
Об'їзд зазначених міст і країн 

Об'їзд - прокладеться маршрут між Івано-Франківськом і Монастириськами з урахуванням об'їздів, щоб видалити маршрут з об'їздом клікніть на це посилання відстань від Івано-Франківська до Монастириськ або кнопку Розрахувати відстань.

Маршрути і відстані від Івано-Франківська до Монастириськ

Розраховані відстані Івано-ФранківськМонастириська на машині, швидкий, короткий, економ маршрут 51 км і визначено час у дорозі для вантажівки і легкової машини. Флагма одночасно розраховує відстані між містами для всіх маршрутів, в таблиці відстані від Івано-Франківська до інших міст України.

В таблиці і на карті траса Івано-ФранківськМонастириська показана лініями, кожен тип дороги має свій малюнок, чим яскравіше і товще малюнок дороги з Івано-Франківська в Монастириська, тим вище клас дороги. Можна роздрукувати карту Івано-ФранківськМонастириська і таблицю маршруту у форматі A4.

Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку рекомендується вказувати витрату палива на 100 км при русі за містом, згідно з документацією на машину.

Часто розраховують

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.