UKR
← Розрахунок відстаней
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут
Івано-Франківськ → Надвірна
Відстань
35 км
Час в дорозі
48 хв
Вантажі
1043
Попутні вантажі
Машини
9242
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».

Відстань Івано-ФранківськНадвірна на машині

Щоб розрахувати відстань від Івано-Франківська до Надвірної з об'їздами, відзначте точки маршруту в таблиці
Відстань від Івано-Франківська
Маршрут Швидкий, короткий, економ  
Відстань від Івано-Франківська Довжина ділянки
Відстань 35 км   Час в дорозі 48 хв
Швидкий, короткий, економ маршрут Відстань від А Довжина ділянки
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, UA
час
час
.
Івано-Франківськ (вул. Гетьмана Мазепи × вул. Січових Стрільців)×
0.2 км 00:00
0.2 км 00:00
.
Івано-Франківськ (вул. Січових Стрільців × вул. Євгена Коновальця)×
0.7 км 00:01
0.5 км 00:01
.
Івано-Франківськ (в'їзд)×
6.1 км 00:12
5.4 км 00:11
. Т-09-06
Т-09-06 × Н-09×
33 км 00:42
27 км 00:29
Н-09
Надвірна
35 км 00:48
2 км 00:07
Об'їзд зазначених міст і країн 

Об'їзд - прокладеться маршрут між Івано-Франківськом і Надвірною з урахуванням об'їздів, щоб видалити маршрут з об'їздом клікніть на це посилання відстань від Івано-Франківська до Надвірної або кнопку Розрахувати відстань.

Маршрути і відстані від Івано-Франківська до Надвірної

Розраховані відстані Івано-ФранківськНадвірна на машині, швидкий, короткий, економ маршрут 35 км і визначено час у дорозі для вантажівки і легкової машини. Флагма одночасно розраховує відстані між містами для всіх маршрутів, в таблиці відстані від Івано-Франківська до інших міст .

В таблиці і на карті траса Івано-ФранківськНадвірна показана лініями, кожен тип дороги має свій малюнок, чим яскравіше і товще малюнок дороги з Івано-Франківська в Надвірну, тим вище клас дороги. Можна роздрукувати карту Івано-ФранківськНадвірна і таблицю маршруту у форматі A4.

Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку рекомендується вказувати витрату палива на 100 км при русі за містом, згідно з документацією на машину.

Часто розраховують

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.