UKR
← Розрахунок відстаней
Побудувати маршрут
×
×
літр/100км
дод. параметри тип авто, переправи, дороги
Ваш маршрут
Великодолинське → Білгород-Дністровський
Відстань
60 км
Час в дорозі
1 год 11 хв
Вантажі
324
Попутні вантажі
Машини
3329
Попутні машини
Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Калькулятор вартості вантажоперевезень
Застосунок допомагає користувачам швидко і точно розрахувати вартість вантажоперевезення. Надає інформацію про витрати, детальний маршрут і час у дорозі.
Завантажуй застосунок
Завантажуй застосунок

Відстань ВеликодолинськеБілгород-Дністровський на машині

Щоб розрахувати відстань від Великодолинського до Білгорода-Дністровського з об'їздами, відзначте точки маршруту в таблиці
Відстань від Великодолинського
Маршрут Швидкий, короткий, економ  
Відстань від Великодолинського Довжина ділянки
Відстань 60 км   Час в дорозі 1 год 11 хв
Швидкий, короткий, економ маршрут Відстань від А Довжина ділянки
Великодолинське, Одеська область, UA
час
час
. Т-16-04
Т-16-04 × Іллічівськ×
1.2 км 00:06
1.2 км 00:06
.
Н-04 × Великодолинське×
5.2 км 00:11
4.1 км 00:04
. Т-16-41
Кароліно-Бугаз×
30 км 00:37
25 км 00:27
. Т-16-04
Т-16-04 × Т-16-10×
53 км 01:01
23 км 00:24
.
Білгород-Дністровський (в'їзд)×
58 км 01:07
5.3 км 00:06
Білгород-Дністровський
60 км 01:11
2 км 00:04
Об'їзд зазначених міст і країн 

Об'їзд - прокладеться маршрут між Великодолинським і Білгородом-Дністровським з урахуванням об'їздів, щоб видалити маршрут з об'їздом клікніть на це посилання відстань від Великодолинського до Білгорода-Дністровського або кнопку Розрахувати відстань.

Маршрути і відстані від Великодолинського до Білгорода-Дністровського

Розраховані відстані ВеликодолинськеБілгород-Дністровський на машині, швидкий, короткий, економ маршрут 60 км і визначено час у дорозі для вантажівки і легкової машини. Флагма одночасно розраховує відстані між містами для всіх маршрутів.

В таблиці і на карті траса ВеликодолинськеБілгород-Дністровський показана лініями, кожен тип дороги має свій малюнок, чим яскравіше і товще малюнок дороги з Великодолинського в Білгород-Дністровський, тим вище клас дороги. Можна роздрукувати карту ВеликодолинськеБілгород-Дністровський і таблицю маршруту у форматі A4.

Витрата палива розраховується як сума витрат по кожній ділянці дороги з урахуванням типу дороги: автомагістраль, магістральна дорога, ... У формі розрахунку рекомендується вказувати витрату палива на 100 км при русі за містом, згідно з документацією на машину.

Часто розраховують

Маршрути пропонуються сайтом Флагма виключно в ознайомлювальних цілях. Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації в маршрутах. При плануванні маршруту необхідно враховувати поточний стан доріг і погодні умови.

Ваш особистий розрахунок відстанейВи можете розмістити на своєму сайті форму розрахунку відстаней, яка дозволить Вашим відвідувачам визначити відстань та маршрут між містами. Для цього натисніть посилання «Вбудувати розрахунок на ваш сайт».
Вибрати розділ
×
Сайт Flagmа хоче показувати вам повідомлення.