RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Полтава

Вібросито (калібратор, просіювач)

Вібросито (калібратор, просіювач)
1 / 5
Вібросито (калібратор, просіювач) - фото 1 Вібросито (калібратор, просіювач) - фото 2 Вібросито (калібратор, просіювач) - фото 3 Вібросито (калібратор, просіювач) - фото 4 Вібросито (калібратор, просіювач) - фото 5
Обновлено: 14 июня 2024, 15:31 ID: 14273096
15 000 грн/штука
Полтава, UA
на Флагма с 27 сентября 2022
Гайжук Олексій
Частный пользователь

Описание

Виготовимо на замовлення вібросито (калібратор, просіювач) з неіржавної (сталь 201, 304, 316, 321), вуглецевої сталі (сталь 3) або оцинкованого матеріалу для харчової, сільськогосподарської промисловості або для будівельного призначення.
Виготовимо вибросита продуктивністю 0,5-3 т/год в залежності від розміру отвору сита та щільності, вологості, сипучості матеріалу.
Вібросито -це пристрій для механічного поділу по фракціях сипких матеріалів, шляхом просіювання їх через поверхню, що просіває (решітка або сітка) із заданою величиною отворів або щілин.
Вигляд віброситу підбирають, виходячи з поставлених завдань, адже у різних моделей точність поділу сипких матеріалів за розміром частинок може коливатися від грубого просіювання до скрупульозної класифікації домішок.
При включенні агрегату плита робочого столу починає здійснювати коливальні рухи, змушуючи частинки матеріалу просіюватися крізь отвори або щілини поверхні, що просіває.
Вібросито застосовується на будівельних майданчиках та у виробничих цехах для просіювання сипких компонентів бетонних сумішей (пісок, щебінь, відсів тощо).
Вібросито промислове для харчової промисловості дозволяє відкалібрувати та просіяти таку продукцію, як: сухофрукти, заморожені ягоди, горіх, крупи, корми та інш.
ЦІНИ УТОЧНЮЮТЬСЯ! Ціна залежить від об'єму виробу, матеріалу, конструкції та комплектних виробів. Прорахунок установки та її вартості — безкоштовно.
Строки виготовлення від 7 днів.
Працюємо за передплатою.
Доставлення:
-самовивіз з м. Полтава
-Нова пошта
-Делівері

ПП "ГЕ ФЕСТ"

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

3
Вібросито
Цена
53 000 грн/шт
Тип вібросита – решітчастий. • Вібросито укомплектоване ситами з габаритними розмірами під потреби. Розміри отворі на ситах • Продуктивність 200 кг/год. • Вкініці вібросита розміщенні вихідні лотки під фракції. • Вібросито укомплектоване вібратором 0,5 кВт виробництва Італія. •...
+92 объявления
8 июл
3
Вібросито для сортування ядра волоського горіха 200 кг/год
Цена
1 грн/шт
Вібросіто призначене для сортування волоського горіха за фракціями (розмірами) - половинки, четвертинки, восьмушки ядра. Вібросіто застосовується для якісного та швидкого сортування горіха у великих обсягах. Найчастіше установка задіюється у промислових виробництвах та переробних цехах. Принцип...
+35 объявлений
27 июн
3
Вібросито
Цена
270 000 грн/шт
Продуктивність 1000 кг за годину. Фракція під Вашу продукцію. Сита змінні. Вібросито оснащене двома змінними вібраторами. Для м'якої вібрації встановлені опори ROSTA (Швейцарія)
+26 объявлений
26 июн
Показать еще
Полтава, UA
Работает на Флагма с 27 сентября 2022
Гайжук Олексій
Частный пользователь
Контакты
Представитель
Гайжук Олексій
Частное лицо
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Гайжук Олексій Частный пользователь
Вібросито (калібратор, просіювач)
15 000 грн/штука ID: 14273096
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.