RUS
  • ukr
  • rus
  • eng
Выбрать раздел
Днепр

Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!!

Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!!
1 / 16
Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 1 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 2 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 3 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 4 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 5 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 6 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 7 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 8 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 9 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 10 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 11 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 12 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 13 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 14 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 15 Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!! - фото 16
Добавлено: 8 июля 2024, 12:58 ID: 16330638
800 грн/метр кв.
на Флагма с 9 декабря 2018
Семенов Сергей
директор

Описание

Якщо Ви маєте на ділянці (або на межі ділянки) річку, ставок, штучне водоймище, то напевно не хотіли б, щоб внаслідок вимивання водою площа цієї ділянки зменшилася? А як бути з безпекою тих об'єктів, які знаходяться на березі Вашої водойми? Власникам ділянок біля водойм ми рекомендуємо зробити зміцнення берегів. Подібні роботи, виконані професіоналами із застосуванням кращих будівельних матеріалів та новітніх технологій, дозволять зупинити зсуви ґрунту (зсув) у воду, а також зроблять лінію берега на Вашій ділянці дуже красивою та акуратною. Берег, укріплений за всіма правилами гідротехнічного будівництва, виглядає ефектно та надійно, вздовж нього можна спокійно будувати навіть автомобільну трасу – ризиків просідання ґрунту вже не буде! Фахівці нашої будівельної компанії готові запропонувати Вам наступні види зміцнення берега: - шпунтом (палями) ПВХ – найшвидший і економічний спосіб зміцнити берегову лінію; - габіонами (ящики з металевої сітки, наповнені бутовим каменем або валуном) - цей новий спосіб ідеально підходить для довговічних конструкцій, так як легко пристосовується до тимчасових просідання грунту; - дерев'яними палями з дуба, модрини, акації - один з найпростіших методів, підходить для озер, де вирощують рибу, тому що вищезгадана деревина є екологічно чистим матеріалом і не забруднює воду; - залізобетоном - один із найнадійніших, але й найдорожчих видів зміцнення; - Бутовою начерком - найлегший і економічний вид берегоукріплення. Вартість кожного окремого виду розраховується індивідуально, оскільки умови виконання робіт різні. Телефонуйте зараз! Приїдемо, порахуємо, домовимось! Будете задоволені! Чекаємо Вас! Замовте зараз та отримайте знижку! Замовляйте зараз!

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.

Похожие объявления

16
Зміцнення берегів шпунтом ПВХ
Зміцнення берегів шпунтом ПВХ - фото 1
Зміцнення берегів шпунтом ПВХ - фото 2
+12 фото
Зміцнення берегів шпунтом ПВХ - фото 3
Цена
8 000 грн/пм
Зміцнення берегів шпунтом ПВХ. ПВХ – вічний матеріал !!! При цьому шпунт із цього матеріалу жорсткий, декоративний та надійний. Телефонуйте, чекаємо на Вас!
+29 объявлений
8 июл
8
Зміцнення берега
Зміцнення берега - фото 1
Зміцнення берега - фото 2
+4 фото
Зміцнення берега - фото 3
Цена
500 грн/м.кв.
Кваліфіковані фахівці виконають роботи зі зміцнення берега бутовим каменем, шпунтом ПВХ, підпірних стін у габіоні. Компанія працює по всій Україні понад 10 років! Роботи виконуються в будь-яку пору року. Ціни та розрахунок індивідуально. Працюємо незважаючи на відсутність електроенергії!
+6 объявлений
13:21
16
Зміцнення та благоустрій берегів річок. Пляжі. Причали.
Зміцнення та благоустрій берегів річок. Пляжі. Причали. - фото 1
Зміцнення та благоустрій берегів річок. Пляжі. Причали. - фото 2
+12 фото
Зміцнення та благоустрій берегів річок. Пляжі. Причали. - фото 3
Оптовая цена
от 500 грн/м.кв.
Ексклюзивні проекти щодо зміцнення та благоустрою берегів!!! Перетворимо берег Вашої водойми на витвір мистецтва!!! Індивідуальні проекти! Якісно та швидко! Зміцнюємо, оформляємо та упорядковуємо береги річок, озер, штучних водойм та схилів з використанням шпунтів ПВХ, габіонів, георешіток,...
+29 объявлений
8 июл
Показать еще
Работает на Флагма с 9 декабря 2018
Семенов Сергей
директор
Смотрите еще объявления в категории Укрепление берегов, склонов
Контакты
Представитель
Семенов Сергей
Директор
Контакты
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Семенов С., ФЛП Семенов Сергей, Директор
Зміцнення берегів та схилів під "ключ"!!!
800 грн/метр кв. ID: 16330638
Выбрать раздел
×
Сайт Flagmа хочет показывать вам уведомления.